Kasko Sigortası

                 

Kasko sigortası, sigortalı aracın bir kaza sonucu oluşabilecek hasarları ile yanma, çalınma hasarlarını karşılar.

Ayrıca araç içindeki sürücü ve yolcuların yine bir kaza sonucu başlarına gelebilecek vefat, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarını da poliçede yazılı sigorta bedelleri ile güvence altına alır.

Karşı tarafa verilen zararlar araca ait trafik sigortası limitleri dahilinde karşılanır. Trafik sigortası limitlerini aşan hasarlarda kasko sigortası ek teminatlarından olan ihtiyari mali sorumluluk sigortası (İMM) devreye girer ve karşı tarafa verilen maddi hasarlarda bütçenizi korur.

Kasko sigortası isteğe bağlı bir poliçedir. Teminatları ve poliçe limitlerini bütçenize uygun olarak kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kasko sigortası, hasar nedeniyle aracınızın onarım ve tamirde olduğu süre içinde poliçe yaptırırken belirlediğiniz gün kadar size yedek araç (ikame araç) teminatı sağlamaktadır.

Nar Güvence olarak poliçe satın alındığı andan, hasar işlemlerinedeğer kaybındanpoliçe yenilemesine kadar tüm sigorta işlemlerinizle titizlikle ilgileniriz. Size zamandan, paradan kazandırır, gereksiz teferruattan kurtarırız.

Onlarca sigorta şirketinin yüzlerce kasko sigortası ile saatlerce uğraşmanızı gerek yok. Kasko sigortası uzmanlık ister. İster bizi 0216 2130303 numaralı telefonumuzdan hemen arayın, ister uzmanlarımızın sizi hemen araması ve tekliflerinizi iletmesi için"Teklif Al" butonuna tıklayın...

Teklif Al